Dernekten Haberler : KIRŞEHİRLİLER PİKNİKTE BULUŞTU
şunun üzerinde 02.06.2011 17:10:00 (2657 okur)

ÖYDER'İN PİKNİK ŞENLİĞİ GENİŞ KATILIM İLE ÇOKULU BİR ŞEKİLDE YAPILDI..

Open in new windowDerneğimizin Geleneksel Hale Getirdiği Piknik Şenlikleri 29 Mayıs 2011 Pazar günü İstanbul-Tuzla da bulunan Akfırat Piknik Alanında geniş katılımla serin bir havada ,yemyeşil ve çiçeklerle bezenmiş güzel bir ortamda yapıldı.

Open in new windowPiknik şenliğimiz Kurucu Başkanımız Sayın Av.Ramazan Öztürk beyin okuduğu Kur'an-ı Kerim kıratı ile açıldı. Ardından Derneğimizin Dönem Başkanı Sayın Mutlu Yarar bey davetlilerimizi ve hemşehrilerimizi selamlama konuşması yaptı.

Open in new windowDerneğimizin pikniğine basın, siyaset, iş dünyası ve sivil toplum örgütlerinden dostlarımız ve hemşerilerimiz katıldı.

Pikniğimize Akparti Eski Tuzla Belediye Başkan, İBB.Eski Başkan Vekili,İstanbul Milletvekili ve İst.1.Bölge Milletvekili Adayı Sayın İdris Güllüce, Tuzla Belediye Başkanı Sayın Dr.Şadi Yazıcı, CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayı Sayın Hasan UZUNYAYLA , Saadet Partisi İst.1.Bölge Milletvekili Adayı Sayın Mehmet Ali ÖZGÜR ve SP Pendik İlçe Yöneticileri, Büyük Birlik Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Hemşehrimiz Sayın Elvan ŞAHİN, Demokrat Parti Gnl.Bşk.Yardımcısı ve İst.1.Bölge Milletvekili Adayları Sayın Bünyamin Altunelli ve Sayın Raşit Yüce ile DP Pendik, Maltepe İlçe başkan ve Yöneticileri, İş dünyasının tanınmış simalarından Sayın Refik Yücesan ve Sayın Bekir Ekşi, Gazeteci Şair Sayın Mesut Velibeyoğlu, Pendik Belediyesi Encümeni Sayın Mehmet Keskin, sayın Turan BAYRAKTAR,Sayın Cihan KÖKDEMİR, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanı Hemşehrimiz Sayın Nebi Güdük, Pendef Genel Başkanı Sayın Fuat Şengül, Pendik Karadenizliler Dernek Bşk.Sayın Hüseyin Sabuncu , Open in new windowGebze Kırşehirliler Dernek Başkanı Sayın L.Fatih Soylu ve Esenler Kırşehirliler Dernek Başkanı Sayın Nihat ÇALIŞKAN ve Yönetim kurulu üyeleri, Birikim Dersaneleri Pendik Şb.Müdürü Sayın Sabit Kılıç, ŞAH Dersaneleri Kurucu Müdürü Sayın Şifai KAYA, Genç Bilim Dersaneleri Pendik Şb. Müdürü Sayın Selçuk Özcan, Albaraka Türk Maltepe Şb.Müdürü Sayın Recep Öztürk, Vakıfbank Esenler Şb.Müdürü Sayın Özcan Keskin, Kuralkan Holding Avukatlarından Sayın Aşkı Elmalı, Pendik Fatih Mah. Muhtarı Sayın İsmail Yeşilyurt, Pendik Ahmet Yesevi Mah. Muhtarı Sayın Mustafa Coşkun, Ulusal ve Yerel basın temsilcileri katıldı.

Piknik Şenliğimize katılan Siyasiler yapmış oldukları kısa konuşmalarda, hemşehrilerimizi selamlayarak, Kırşehir İnsanının Fedakarlığını, Dürüst, Samimi, Hiçbir karşılık Beklemeden Ülkesini seven ve Ülkesine Bağlılığına vurgu yaparak yaklaşan milletvekilliği seçimlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ettiler. Biz de ÖYDER olarak yaklaşan seçimlerin Milletimize, Memleketimize ve İnsanlığa hayırlar getirilmesine vesile olmasını Yüce Allah(CC'dan niyaz ederiz.

Open in new windowŞenliğimize Sponsor olarak Kanuni Motosikletleri, Birikim Dersaneleri, ŞAH Dersaneleri, Genç Bilim Dersaneleri, Polat Mobilya, Yazarlar Mobilya, Meşhur Çiğköfteci Ramazan Usta, Halıcı Bayram(Tamev Avm), Ülker Plasiyeri Hasan Öztürk, Harem Gebze Minübüsçüler Derneği Destek vermişlerdir. Sponsorlarımıza verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Sanatçımız Haydar Yasan ve Samet'in okudukları güzel türküler, Mesut Velibeyoğlu'nun şiirleri ve genç yeteneklerimizden Tuğçe Düz'ün okuduğu Memleket şiiri hemşerilerimizi ve dostlarımızı coşturdu. Öyder Foklor Ekibi ve Gebze Kırşehirliler Derneği Folklor Ekibinin güzel oyunları ise seyircilerden büyük alkış aldı. Çeşitli yarışmaların ve çekilişlerin yapıldığı, şiirlerin okunduğu, oyunların oynandığı piknik şenliğimiz güzel bir şekilde sona erdi.

Open in new windowPiknik Şenliğimizde davetlilerimize döner, çiğköfte, ayran ve çay ikramı yapıldı.

Bu vesile ile Pikniğimize katılan ve katılamadığı halde gönlü bizlerle olan tüm dost ve hemşerilerimize, vermiş oldukları güzel hediyeler ve eğitime katkıları ile pikniğimizi şenlendiren Sponsorlarımıza teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız.

ÖYDER KIRŞEHİRLİLER DERNEĞİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU

Oylama: 0.00 (0 oy) - Bu haberi oyla -
Yorumlar gönderenlere aittir, içerikleri için sitemiz sorumlu tutulamaz.

Oturum Aç

Kullanıcı Adı:

Şifre:

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

Hesap Oluştur!

Site İçi Arama